Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
w Rawie Mazowieckiej

Drodzy Rodzice

Zmiana dotychczasowego trybu życia i nauki oraz zagrożenie spowodowane pandemią koronowirusa mogą się niekorzystnie odbić na kondycji psychicznej dzieci i młodzieży.

Jeżeli zauważycie Państwo u swojego dziecka objawy stresu lub przygnębienia zapraszamy do telefonicznego  kontaktu z psychologiem, panią Beatą Paczkowską.

Pani psycholog oczekuje na telefony w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od godz. 12.30 do godz. 17.00, natomiast w środę w godz. 13.00 – 17.00

Numer telefonu: 781 700 307.

„Pełno nas, a jakoby nikogo nie było

Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło…”

Z ogromnym smutkiem żegnamy

uczennicę klasy Vb

Nadię Sypkę,

która odeszła do świata Aniołków

Wyrazy głębokiego współczucia i żalu

Rodzinie i Bliskim

składają

Społeczność uczniowska,  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 1

Jesteśmy bezpieczną szkołą, zwalczająca stereotypy, promująca humanistyczny system wartości i szacunek do tradycji. Zapewniamy uczniom wszechstronny rozwój i przyjazną atmosferę, jesteśmy szkołą szans i sukcesów, rozwijamy uczniów społecznie, uczymy wrażliwości, współdziałania w zespole, angażowania się w pracę na rzecz innych ludzi. Rozwijamy samorządność uczniowską i współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Nasi uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji, są przygotowywani do życia w zjednoczonej Europie i wprowadzani w świat kultury.

Miło nam zakomunikować, że w  czerwcu 2019r Szkoła Podstawowa nr 1 otrzymała zaszczytny tytuł SZKOŁY MISTRZÓW PROGRAMOWANIA.