w Rawie Mazowieckiej

Bieżące osiągnięcia

FINAŁ ORLIKOWEJ LIGII MISTRZÓW

23-11-2018
Finał Orlikowej Ligi Mistrzów 8.09.2018 w Bełchatowie odbył się finał wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów pod patronatem marszałka województwa łó (...)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

15-11-2018
Kacper Kotynia
Kacper Kotynia zdobył srebrny medal na dystansie 300 m podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Bełchatowie uzyskując awans do Mistrzostw Polski gdzie zajął (...)

Sztafeta dziewcząt

15-11-2018
Sztafeta dziewcząt zdobywa zloty medal !   21 medal Mistrzostw Województwa w sztafetach przełajowych i 50 dla SP1 w zawodach Szkolnego Związku Sportowego oraz 100 dla (...)

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

15-11-2018
Marcelina Mordaka
Marcelina Mordaka zdobyła brązowy medal na dystansie 1000 m podczas Ogólnopolskich Biegów Przełajowych LZS jakie odbyły się 6 października w Wolborzu.

Czwartki lekkoatletyczne

15-11-2018
10 najmłodszych uczniów naszej szkoły wystąpiło łącznie w 3 startach w jesiennej edycji czwartków lekkoatletycznych w Skierniewicach 15-krotnie stając na podium. Z ca (...)

Konkursy plastyczne

13-11-2018
Julia Lis - KREATYWNI DLA NIEPODLEGŁEJ
Julia Lis maj 2018 r. Laureatka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „(Nie)Sprawność w szarości” - Rawicz 2018 - Nagroda Specjalna Towarzystwa Osó (...)

Turniej szachowy

08-11-2018
W Drugim Rawskim Drużynowym Turnieju Szachowym chłopcy z naszej szkoły zajęli trzecie miejsce. Niestety, zabrakło chętnej do grania w szachy dziewczyny. Wtedy moglibyśmy liczyć na (...)

Szkolny konkurs matematyczny

07-11-2018
Młgorzata Król, Jakub Banach, Marcel Lemański
Nagrodzeni uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych. Klasy IV I miejsce  - Zofia Demianiuk II miejsce – Marcel Kuzimski III miejsce – Magdalena (...)