Logowanie

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

W ramach realizacji projektu „Szybciej, lepiej, skuteczniej – rawska eOświata” informujemy Państwa, że od 1 marca na terenie naszego miasta rusza elektroniczny nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019. W związku z powyższym Pani Dyrektor  serdecznie zaprasza rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym będą uczęszczać do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole na zebranie w dniu 27.02.2018 o godz. 1700. Zebranie odbędzie się w sali gimnastycznej.

Elektroniczne wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej składa się poprzez aplikację „Nabory” dostępną na stronie https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/ (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata. Kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do przedszkoli). Wnioski można składać w dniach 1 – 31 marca 2018r.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.