Logowanie

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

W ramach realizacji projektu „Szybciej, lepiej, skuteczniej – rawska eOświata” informujemy Państwa, że od 1 marca na terenie naszego miasta rusza elektroniczny nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019. W związku z powyższym Pani Dyrektor  serdecznie zaprasza rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym będą uczęszczać do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole na zebranie w dniu 27.02.2018 o godz. 1700. Zebranie odbędzie się w sali gimnastycznej.

Elektroniczne wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej składa się poprzez aplikację „Nabory” dostępną na stronie https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/ (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata. Kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do przedszkoli). Wnioski można składać w dniach 1 – 31 marca 2018r.Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.