Logowanie

Turniej szachowy

W przyszłą sobotę, 11 marca w Starostwie Powiatowym odbędzie się otwarty turniej szachowy w grze indywidualnej o tytuł Mistrza Zrzeszenia LZS w Rawie Mazowieckiej. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00.

Turniej będzie rozgrywany w sali konferencyjnej starostwa. Warunkiem uczestnictwa jest osobiste zgłoszenie się w dniu turnieju w godzinach (9.30 – 9.50 w biurze organizatora oraz posiadanie legitymacji szkolnej.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza kategoria to szkoły podstawowe, rocznik 2004 i młodsi. Druga kategoria – rocznik 2003 i starsi.

Turniej będzie rozegrany systemem „każdy z każdym” lub, przy dużej liczbie zawodników systemem „szwajcarskim” na dystansie 7 – 9 rund. Tempo gry 10 – 15 minut na partię dla zawodnika. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami kodeksu szachowego.

Nagrody w turnieju to:

- za I miejsce Puchar Przewodniczącego LZS i medal

- za II i III miejsce medale.

- za zajęcie od I do V miejsca uczestnicy otrzymają dyplomy.

Do udziału w turnieju można zgłosić się indywidualnie w podanym terminie lub do pani Renaty Jatczyk, do czwartku, 9 marca.
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.