Logowanie

Konkurs fotograficzny

Biblioteka szkolna ogłasza kolejną edycję szkolnego konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”. Jest to konkurs dla miłośników fotografowania. Wystarczy obserwować i uchwycić obiektywem osobę lub osoby czytające książki czy czasopisma w nietypowych miejscach i sytuacjach. Może to być  dziecko, dorosły a nawet  ulubione zwierzątko. Od waszej pomysłowości zależy jak przedstawicie  zaobserwowaną  sytuację na fotografii.

  •  Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawie Mazowieckiej.
  •  Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max 3 zdjęcia.
  •  Prace powinny być wywołane lub wydrukowane w formacie 10 x 15 cm (W szczególnych przypadkach można dostarczyć prace w formie elektronicznej.)
  •  Prace konkursowe proszę dostarczyć do pani Renaty Jatczyk do dnia 28 kwietnia.
  • Każda fotografia powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora.
  •  Prace będzie oceniać komisja konkursowa.
  •  Za udział w konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy.

Życzymy udanych łowów i niesamowitych ujęć.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.