Logowanie

Konkurs fotograficzny

Biblioteka szkolna ogłasza kolejną edycję szkolnego konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”. Jest to konkurs dla miłośników fotografowania. Wystarczy obserwować i uchwycić obiektywem osobę lub osoby czytające książki czy czasopisma w nietypowych miejscach i sytuacjach. Może to być  dziecko, dorosły a nawet  ulubione zwierzątko. Od waszej pomysłowości zależy jak przedstawicie  zaobserwowaną  sytuację na fotografii.

  •  Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawie Mazowieckiej.
  •  Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max 3 zdjęcia.
  •  Prace powinny być wywołane lub wydrukowane w formacie 10 x 15 cm (W szczególnych przypadkach można dostarczyć prace w formie elektronicznej.)
  •  Prace konkursowe proszę dostarczyć do pani Renaty Jatczyk do dnia 28 kwietnia.
  • Każda fotografia powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autora.
  •  Prace będzie oceniać komisja konkursowa.
  •  Za udział w konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy.

Życzymy udanych łowów i niesamowitych ujęć.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.