Logowanie

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Narysuj swoje prawa"

Regulamin konkursu „Narysuj swoje prawa”

Cel konkursu: Przybliżenie problematyki ochrony praw dziecka oraz zachęcenie do przedstawienia w sposób graficzny kolejnych artykułów Konwencji o Prawach Dziecka.

Zwycięskie plakaty zostaną zaprezentowane na portalach społecznościowych i przeznaczone na aukcję wspierającą zbiórkę pieniędzy na Europejskie Centrum Hipoterapii dla Dzieci z Autyzmem.

Organizator konkursu: Organizatorem konkursu jest Fundacja Hotele Polskie Dzieciom. Adres do korespondencji: ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 39 lok. 203, 03-982 Warszawa, www.fundacjahpd.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zasięg konkursu: Konkurs organizowany jest na terenie całej Polski.

Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się 27 lutego 2017 r. – termin przysyłania prac konkursowych kończy się 24 marca 2017 r. (Komisja będzie obradować nad pracami 24 i 25 marca i tylko te prace będą oceniane, które fizycznie wpłyną do Fundacji przed tym terminem). Wyniki konkursu będą ogłoszone 26 marca 2017 r. w godzinach popołudniowych na stronie internetowej Fundacji (www.fundacjahpd.pl) oraz na stronie fundacji na FB.

Program skierowany jest do: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.