Logowanie

Odbyło się!

W ramach LOWE odbyły się w listopadzie i grudniu warsztaty nt. „Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w praktyce” oraz warsztaty z rękodzieła artystycznego- "Bombki i choinki - dekoracje świąteczne". O terminach następnych zajęć i warsztatów będziemy informować w tej zakładce.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.