Logowanie

TRZYMAJ FORMĘ

15 stycznia 2018 i 22 stycznia 2018 o godz. 19:00 odbędą się warsztaty:

 TRZYMAJ FORMĘ. Ćwiczenia fitness w sali gimnastycznej.

Zajęcia mają charakter rekreacyjny, są formą spędzania czasu wolnego, poprawiają kondycję zdrowotną oraz fizyczną. Wpływają na zwiększenie zakresów ruchu w stawach, wzmocnienie siły mięśni, poprawę postawy oraz zapobieganie chorobom cywilizacyjnym.

Zapisy tak jak poprzednie formy - w sekretariacie szkoły.

 Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.