Logowanie

TRZYMAJ FORMĘ

15 stycznia 2018 i 22 stycznia 2018 o godz. 19:00 odbędą się warsztaty:

 TRZYMAJ FORMĘ. Ćwiczenia fitness w sali gimnastycznej.

Zajęcia mają charakter rekreacyjny, są formą spędzania czasu wolnego, poprawiają kondycję zdrowotną oraz fizyczną. Wpływają na zwiększenie zakresów ruchu w stawach, wzmocnienie siły mięśni, poprawę postawy oraz zapobieganie chorobom cywilizacyjnym.

Zapisy tak jak poprzednie formy - w sekretariacie szkoły.

 Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.