Logowanie

Akcja charytatywna na rzecz Tomka

Akcja charytatywna na rzecz Tomka, mieszkańca Rawy Mazowieckiej, chorego na glikogenozę typu II

Podejmując inicjatywę wielu osób zaangażowanych w zgromadzenie środków finansowych na leczenie Tomka, jako wolontariusze przystąpiliśmy do zbiórki publicznej. Wspólnie kwestowaliśmy na ulicach Rawy Mazowieckiej, aby choć w niewielkim stopniu przyczynić się do kontynuowania leczenia chłopca. Za aktywny udział w akcji, szkoła otrzymała podziękowanie. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.