Logowanie

Akcja charytatywna na rzecz Tomka

Akcja charytatywna na rzecz Tomka, mieszkańca Rawy Mazowieckiej, chorego na glikogenozę typu II

Podejmując inicjatywę wielu osób zaangażowanych w zgromadzenie środków finansowych na leczenie Tomka, jako wolontariusze przystąpiliśmy do zbiórki publicznej. Wspólnie kwestowaliśmy na ulicach Rawy Mazowieckiej, aby choć w niewielkim stopniu przyczynić się do kontynuowania leczenia chłopca. Za aktywny udział w akcji, szkoła otrzymała podziękowanie. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.