Logowanie

Paczki dla powodzian

Pod patronatem Urzędu Miasta, włączyliśmy się w akcję pomocy dla mieszkańców z  terenów objętych zalaniem. W ramach inicjatywy Razem Powodzianom ruszyła spontaniczna  i prosta w formie pomoc dla osób, które nierzadko straciły wszystko albo prawie wszystko  w wyniku powodzi. Zgodnie  z zapotrzebowaniem zbieraliśmy najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, środki czystości, przybory szkolne, ubrania, koce. Zgromadzona pomoc rzeczowa została przewieziona do Bogatyni. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.