Logowanie

Paczki dla powodzian

Pod patronatem Urzędu Miasta, włączyliśmy się w akcję pomocy dla mieszkańców z  terenów objętych zalaniem. W ramach inicjatywy Razem Powodzianom ruszyła spontaniczna  i prosta w formie pomoc dla osób, które nierzadko straciły wszystko albo prawie wszystko  w wyniku powodzi. Zgodnie  z zapotrzebowaniem zbieraliśmy najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, środki czystości, przybory szkolne, ubrania, koce. Zgromadzona pomoc rzeczowa została przewieziona do Bogatyni. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.