Logowanie

Szkolna akcja I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MIKOŁAJEM

W pierwszym roku, celem projektu była zbiórka darów rzeczowych i upominków świątecznych pod choinkę dla dzieci z Ośrodka Szkolno –Wychowawczego oraz Miasteczka Krwi Chrystusa. W drugim roku kontynuacji akcji przygotowaliśmy świąteczne paczki dla uczniów naszej szkoły. Zgromadzone dary w postaci; słodyczy, książek, maskotek, artykułów szkolnych zostały przekazane chłopcu z klasy IVc, przebywającemu w szpitalu oraz dziewczynce z klasy VIc, mającej trudną sytuację materialną.

W kolejnych edycjach zgodnie z hasłem „Dobre uczynki odzwierciedlają szlachetną duszę” uczniowie zbierali produkty żywnościowe (spożywcze) przeznaczone dla potrzebujących rodzin z naszego miasta. Wszystkie zebrane artykuły zostały przekazane Stowarzyszeniu Przymierze Rodzin, działającemu przy parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, które każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowuje paczki  i obdarowuje nimi wytypowane rodziny. Wymiernym efektem akcji była duża liczba ofiarowanych darów, co jest dowodem szczególnej wrażliwości i dobrego serca naszych uczniów.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.