Logowanie

Projekt Unijny PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ

W 2007 roku Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Rawie Mazowieckiej otrzymała pracownię komputerową w ramach PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ".W skład pracowni wchodzi 9 stanowisk uczniowskich, stanowisko dla nauczyciela oraz skaner i drukarka.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.