Logowanie

Projekt Unijny PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ

W 2007 roku Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Rawie Mazowieckiej otrzymała pracownię komputerową w ramach PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ".W skład pracowni wchodzi 9 stanowisk uczniowskich, stanowisko dla nauczyciela oraz skaner i drukarka.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.