Logowanie

Góra Grosza

Pod patronatem PCK przeprowadzone są na terenie szkoły akcje „Gorączka Złota” i „Góra Grosza” mające na celu zbiórkę monet  o nominałach 1gr, 2gr, 5gr. 

Przeprowadzone dotychczas zbiórki pieniędzy przeznaczone były na tworzenie rodzinnych domów dziecka oraz mieszkań dla dzieci oraz młodzieży pochodzącej z domów dziecka. Akcje uświadamiają uczniom, że nawet drobne pieniążki mogą stanowić wielką wartość i pomóc wielu potrzebującym dzieciom.



Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.