Logowanie

Góra Grosza

Pod patronatem PCK przeprowadzone są na terenie szkoły akcje „Gorączka Złota” i „Góra Grosza” mające na celu zbiórkę monet  o nominałach 1gr, 2gr, 5gr. 

Przeprowadzone dotychczas zbiórki pieniędzy przeznaczone były na tworzenie rodzinnych domów dziecka oraz mieszkań dla dzieci oraz młodzieży pochodzącej z domów dziecka. Akcje uświadamiają uczniom, że nawet drobne pieniążki mogą stanowić wielką wartość i pomóc wielu potrzebującym dzieciom.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.