Logowanie

Szkoła z klasą

 „Szkoła z klasą” to największa akcja społeczna Gazety Wyborczej w 2002 r. Akcję rozpoczęliśmy 20 maja. Program opierał się na sześciu zasadach mądrej szkoły, przyjaznej uczniom, nauczycielom i rodzicom. Do każdej zasady przygotowaliśmy zadania. Szkoła wybrała i zrealizowała sześć – po jednym do każdej zasady. Za zaliczenie zadań otrzymaliśmy tytuł „Szkoły z klasą”.

 

Sześć zasad „Szkoły z klasą” :

1. Szkoła dobrze uczy każdego.

2. Szkoła ocenia sprawiedliwie.

3. Szkoła uczy myśleć i rozumieć świat.

4. Szkoła rozwija społecznie, uczy wrażliwości.

5. Szkoła pomaga uwierzyć w siebie, tworzy dobry klimat.

6. Szkoła przygotowuje do przyszłości. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.