Logowanie

Szkoła z klasą

 „Szkoła z klasą” to największa akcja społeczna Gazety Wyborczej w 2002 r. Akcję rozpoczęliśmy 20 maja. Program opierał się na sześciu zasadach mądrej szkoły, przyjaznej uczniom, nauczycielom i rodzicom. Do każdej zasady przygotowaliśmy zadania. Szkoła wybrała i zrealizowała sześć – po jednym do każdej zasady. Za zaliczenie zadań otrzymaliśmy tytuł „Szkoły z klasą”.

 

Sześć zasad „Szkoły z klasą” :

1. Szkoła dobrze uczy każdego.

2. Szkoła ocenia sprawiedliwie.

3. Szkoła uczy myśleć i rozumieć świat.

4. Szkoła rozwija społecznie, uczy wrażliwości.

5. Szkoła pomaga uwierzyć w siebie, tworzy dobry klimat.

6. Szkoła przygotowuje do przyszłości. Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.