Logowanie

Szlachetna Paczka

„Szlachetna Paczka” to akcja świątecznej pomocy prowadzona w naszej szkole od trzech lat. Co roku nauczyciele i uczniowie decydują, którym rodzinom zostanie udzielona pomoc.

W przygotowanie paczek dla potrzebujących włączają się rodzice i dzieci  ze wszystkich klas. Dary dla wybranych rodzin zostają zebrane w ciągach klasowych. Przez dwa tygodnie gromadzi się produkty żywnościowe, chemiczne, ubrania oraz zabawki. W sumie przygotowuje się kilka paczek, które zostają przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom.
Zaangażowanie dzieci, a przede wszystkim ich rodziców przerasta najśmielsze oczekiwania.  Dzięki naszej pomocy święta obdarowanych rodzin stają się radosne.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.