Logowanie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.

Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które później rozlicza w swoich sztabach. 

 Po hasłem „Czerwone serduszko niewiele kosztuje a chorym dzieciom życie ratuje”, co roku przeprowadzamy na terenie szkoły akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z finału na finał kwota, jaką udaje nam się zebrać stale rośnie. Udział w „orkiestrze serc” pokazuje, iż mimo pogarszającej się sytuacji finansowej naszego społeczeństwa potrafimy dzielić się tym, co posiadamy. Do akcji włączają się wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. 

 Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.