Logowanie

Samorządowy Konkurs Nastolatków "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

    

SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW

"Ośmiu Wspaniałych"

 

„Wystarczy niewielu, by zmienić wiele”


Celem konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości, na co dzień, jako antidotum na agresję.

Ogólnopolskim organizatorem konkursu jest Fundacja „Świat na Tak” zarejestrowana w grudniu 1998 roku. Głównym działaniem Fundacji jest wszechstronna pomoc młodzieży oraz promocja wolontariatu.

Organizatorem kolejnych edycji konkursu "Ośmiu Wspaniałych" w naszym mieście jest Wydział Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta. Promocja młodych ludzi mających  z jednej strony pozytywną projekcję własnego życia, z drugiej - wielką wrażliwość na potrzeby człowieka to główny cel przedsięwzięcia.

Przedstawiciele Jedynki, co roku zostają miejskimi laureatami w kategorii "Ósemeczka". Mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, zaangażowaniem w działania o charakterze charytatywnym i społecznym, kulturą osobistą, imponować hartem ducha i wrażliwością serca. Za aktywną działalność samorządową, popularyzowanie wolontariatu lokalnego oraz współpracę z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka I Stowarzyszeniem Harcerstwa Katolickiego ZAWISZA członkowie samorządu otrzymują dyplomy uznania oraz nagrody rzeczowe.

 

I edycja 2006

Marta Wołk Vd

Paula Smyczek VIc

Paula Socha VIe

Katarzyna Olszowska VIa

Malwina Piekut VIa

Tomasz Kubicki VIb

Kamil Adamczyk VIb

 

II edycja 2007

Marta Wołk VId

Magdalena Skierska VId

Ilona Studzińska VId

Magdalena Skóra VIa

Maria Popłońska VId

 

III edycja 2008

Julia Skierska klasa Va

Aleksandra Cała klasa Vb

Magdalena Gmyrek klasa VIa

Paulina Kowara klasa VIb

 

IV edycja 2009

Aleksandra Cała VIb

Marcin Jarzębski VIb

Klaudia Kozik VIc

 

V edycja 2010

Wiktoria Makowska  Vc

Kamil Malinowski  Vc

Magdalena Dębowska  VIb

Paweł Kubicki  IVd

 

VI edycja 2011

Oskar Szymczakowski Vc

 

VII edycja 2012

Maja Wójcik VIa

Marta Nowicka VIc

Julia Czajka VIc

Maciej Słomka VIc

 

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.