Logowanie

Kwesta "NA POMOC DZIECIOM AFRYKI"

Pod hasłem: „Pomożemy im razem”, włączyliśmy się w ogólnoświatową akcję na rzecz głodujących dzieci Afryki, zorganizowaną przez Polski Komitet Narodowy UNICEF. Głównym zadaniem komitetu jest walka z niedożywieniem, prowadzenie szczepień ochronnych, zapobieganie ciężkim chorobom, opieka i edukacja. Dzięki otwartości i zrozumieniu udało nam się zebrać i wpłacić na konto UNICEF 245 zł. W ten sposób pomogliśmy godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia 350 dzieciom. Za przeprowadzenie akcji na terenie szkoły otrzymaliśmy od organizacji UNICEF pisemne podziękowanie. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.