Logowanie

Kwesta "NA POMOC DZIECIOM AFRYKI"

Pod hasłem: „Pomożemy im razem”, włączyliśmy się w ogólnoświatową akcję na rzecz głodujących dzieci Afryki, zorganizowaną przez Polski Komitet Narodowy UNICEF. Głównym zadaniem komitetu jest walka z niedożywieniem, prowadzenie szczepień ochronnych, zapobieganie ciężkim chorobom, opieka i edukacja. Dzięki otwartości i zrozumieniu udało nam się zebrać i wpłacić na konto UNICEF 245 zł. W ten sposób pomogliśmy godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia 350 dzieciom. Za przeprowadzenie akcji na terenie szkoły otrzymaliśmy od organizacji UNICEF pisemne podziękowanie. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.