Logowanie

Dzieło Pomocy AD GENTES

W szkole została przeprowadzona zbiórka publiczna z okazji „Dnia na TAK".  Zebrana kwota została przelana na konto Dzieła Pomocy „Ad Gentes”. Uzyskane środki były przekazane na potrzeby Centrum dla Dzieci Niedożywionych i Edukacji Matek                       w miejscowości Velingara  w Senegalu.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.