Logowanie

Dzieło Pomocy AD GENTES

W szkole została przeprowadzona zbiórka publiczna z okazji „Dnia na TAK".  Zebrana kwota została przelana na konto Dzieła Pomocy „Ad Gentes”. Uzyskane środki były przekazane na potrzeby Centrum dla Dzieci Niedożywionych i Edukacji Matek                       w miejscowości Velingara  w Senegalu.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.