Akcja charytatywna Fundacji „Serce" NA POMOC CHORYM I POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM

Zadaniem fundacji jest wspieranie i rozwój wszelkich form lecznictwa dziecięcego  i opieki zdrowotnej nad dzieckiem oraz pomocy dla dzieci chorych  oraz znajdujących się  w trudnej sytuacji materialnej. Dochód uzyskany ze  sprzedaży świeczek wielkanocnych,  w kwocie 150zł, został przekazany na pomoc dla chorych i potrzebujących dzieci.

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)