Logowanie

Akcja pomocy dla zwierząt ze schroniska w Kaliszkach LICZYMY NA WAS

Celem działań była pomoc i materialne wsparcie udzielone na rzecz schroniska dla zwierząt w Kaliszkach. Podczas zbiórki udało nam się zgromadzić wiele niezbędnych produktów żywieniowych oraz wyposażenia kojców. Zebraliśmy: 25kg suchej karmy, 20 puszek  z żywnością, odżywki, a także poduszki, zabawki, miseczki. Pokazaliśmy, że potrafimy się dzielić nie tylko z potrzebującymi dziećmi, ale i czworonożnymi przyjaciółmi.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.