Logowanie

Akcja pomocy dla zwierząt ze schroniska w Kaliszkach LICZYMY NA WAS

Celem działań była pomoc i materialne wsparcie udzielone na rzecz schroniska dla zwierząt w Kaliszkach. Podczas zbiórki udało nam się zgromadzić wiele niezbędnych produktów żywieniowych oraz wyposażenia kojców. Zebraliśmy: 25kg suchej karmy, 20 puszek  z żywnością, odżywki, a także poduszki, zabawki, miseczki. Pokazaliśmy, że potrafimy się dzielić nie tylko z potrzebującymi dziećmi, ale i czworonożnymi przyjaciółmi.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.