Uwaga

W roku szkolnym 2015/2016 w Szkole Podstawowej nr 1 nie funkcjonuje Rada Szkoły. Działalność Rady Szkoły została w całości przejęta przez Radę Rodziców.

Rada Szkoły

W Szkole Podstawowej nr 1 organem reprezentującym rodziców uczniów jest Rada Rodziców.

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)