Logowanie

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Analiza konkursów

Uczniowie klas I -III

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

L. p.

Tytuł konkursu

Data

Organizator

Laureaci

1.

Konkurs plastyczny - „Moja rodzina”

XII 2015

Renata Firek

Lidia Waszkowiak

I miejsce   -  Maria Bachmat 2a, Kacper Sagan 2c

II miejsce - Dawid Drewniak 2f, Hanna Winnicka1b

III miejsce -Antonina Lasota1b,Patrycja Krzywnicka 1a

 

2.

Konkurs plastyczny „Eko - OZDOBA CHOINKOWA”

 

XII 2015

Renata Firek

Monika Zdziechowska

Hanna Staniewicz

Nagrody:

Natalia Studzińska 2d

2.       Jędrek Stępień 1c

3.       Karina Staroń 1d

4.       Szymon Wróbel 2a

5.       Kornelia Szewczyk 2c

6.       Iga Piotrowska 1b

7.       Filip Słodki 3b

8.       Sonia Nowak 1d

9.       Jakub Rogala 2b

10.     Nikodem Stępowski 3b

11.     Jan Góraj 1c

Wyróżnienia:

1.       Maria Bachmat 2a

2.       Igor Pietrzak 3b

3.       Zofia Zimecka 2b

4.       Nadia Sypka 1b

5.       Maciej Gruszfeld 1e

6.       Dominik Langowski 1a

7.       Milan Lemański 1

8.       Wojciech Rybak 2a

9.       Szymon Korbus 2b

10.     Tomasz Grochal 1f

11.     Aniela Sputowska 1c

12.     Olaf Banaszek 2c

13.     Wiktoria Nagórska 1b

14.     Julia Możdżan 1c

15.     Kinga Chojnacka 1b

16.     Antoni Słomka 2c

17.     Michał Przyborek 2a

18.     Maja Stępnicka 2c

19.     Michał Lipka – Michalik 3c

20.     Wiktor Kamiński 1f

21.     Dominika Żebrowska 2c

22.     Damian Nagórka 3c

23.     Bartłomiej Męcina 3c

24.     Kacper Sagan 2c

25.     Marcel Kuzimski 1f

26.     Hanna Winnicka 1b

27.     Antonina Wołk 1b

28.     Hanna Skierska 1b

29.     Michał Budziński 3c

30.     Weronika Stankiewicz 2d

31.     Nadia Pietrzykowska 1e

32.     Wiktoria Kosela 1a

33.     Filip Głuszcz 1c

34.     Marysia Gołota 1c

35.     Nikola Malicka 1c

36.     Nadia Smyczek 1b

37.     Pola Kujawa 1b

38.     Grzegorz Sypuła 1e

39.     Piotr Stodulski 3a

40.     Michał Sielski 3a

 

3.

Konkurs plastyczny z programu „Bezpieczna plus”

 

II 2016

Monika Borowiec

Nagrody:

Zuzanna Iwańska 1e

Jakub Banach 2e

Filip Słodki 3b

4.

Konkurs plastyczny

„Koszyczek wielkanocny”

III 2016

Iwona Bachmat

Małgorzata Dąbrowska

1 miejsce - Oliwia Zdziebłowska 2a, Filip Słodki 3b

2 miejsce - Lena Zdziebłowska 1c, Jan Góraj 1c

3 miejsce - Nikodem Stępowski 3b, Wiktoria Kosela 1a

5.

Konkurs plastyczny

„Tradycyjna palma wielkanocna”

III 2016

Iwona Bachmat

Dorota Sitarek

1 miejsce - Filip Słodki 3b, Marysia Brodowska 3b

2 miejsce - Maksymilian Pietrzak 2e, Natalia Studzińska 2d

3 miejsce - Jakub Kłos 3a, Filip Biedrzycki 1a

6.

Konkurs plastyczny

„Wielkanocne jajko”

III 2016

Iwona Bachmat

Dorota Leszczuk

1 miejsce - Dominik Langowski 1a, Kacper Redlicki 2e

2 miejsce - Weronika Galińska?, Oliwia Stańczak - 1a

3 miejsce - Patrycja Krzywnicka 1a, Michał Budziński 3c,

Hanna Winnicka - 1b

7.

Konkurs recytatorski

„Spotkania z poezją”

IV 2016

Bogusława Kempka

Monika Zdziechowska

Klasy I

I – Magdalena Kucharska 1a, Jędrek Siudziński 1f

II – Nadia Smyczek 1b, Milan Lemański 1c

III – Jakub Stefaniak 1d, Maciej Gruszfeld 1e

Klasy II

I –Szymon Korbus 2b, Marcel Lemański 2d

II – Antonina Kocik 2a, Małgorzata Król 2f

III – Tymoteusz Kozłowski 2c, Zuzanna Wilanek 2e

Klasy III

I – Julian Kozłowski 3a

II – Sabina Grzywaczewska 3b

III – Aleksandra Stawińska 3c

 

8.

Szkolny konkurs ortograficzny

IV 2016

Beata Jarzębska

Bogusława Kempka

 

Mistrzowie Ortografii

Klasy II

Jan Soból 2f

Tymoteusz Matyśkiewicz 2b

Marcel Lemański 2d

Oliwia Wolska 2d

Klasy III

Jakub Piotrowski 3?

Antoni Adamczyk 3b

Alicja Stempurska 3c

Wicemistrzowie Ortografii

Klasy II

Bartosz Misztal 2a

Klasy III

Aleksandra Dziąg 3c

Konrad Badur ?

Maria Brodowska 3b

Iwona Kacprzak 3b

 

9.

Konkurs ekologiczny

„Eko – moda”

IV 2016

Hanna Stankiewicz

Monika Zdziechowska

I miejsce – Julia Możdżan 1c

II miejsce – Maria Bachmat 2a

III miejsce – Filip Gorzka 3b

Wyróżnienia:

Wiktoria Kosela 1a

Hanna Winnicka 1b

Zuzanna Galińska 1d

Nina Nogaj 1e

Aleksandra Gacparska 1f

Szymon Korbus 2b

Kacper Sagan 2c

Weronika Stankiewicz 2d

Jakub Nowowiejski 2e

Zofia Wielamek 2f

Weronika Szawel 3a

Maja Lewandowska 3c

10

Szkolny konkurs pięknego czytania

VI 2016

Renata Jatczyk

Klasy I

I miejsce- Milan Lemański 1c

II miejsce- Wiktoria Nagórska 1b;

                Adam Czech 1d

III miejsce- Kinga Chojnacka 1a;

                 Aleksandra Szostek 1e;

                 Barbara Michalska 1f

Klasy II

I miejsce- Marcel Lemański 2d

II miejsce- Maja Bednarska 2b;

                  Sara Bajon 2c

III miejsce- Bartosz Misztal 2a;

                   Karolina Redlicka 2e;

                   Aleksandra Trębacz 2f

Klasy III

I miejsce – Weronika Szczepańska 3c

II miejsce – Katarzyna Karalus 3b

III miejsce – Aleksandra Dziąg 3a

 

 

Konkursy miejskie

 

L. p.

Tytuł konkursu

Data

Organizator

Laureaci

1.

Konkurs plastyczny „Betlejemska gwiazda”

XII 2015

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

I miejsce - Jakub Kłos 3a

II miejsce -Julian Kozłowski 3a

III miejsce - Marcel Fiutowski 2c

2.

Konkurs plastyczny

"Kartka świąteczna"

 

 

XII 2015

Młodzieżowa Rada Miasta

I miejsce - Jakub Kłos 3a

3.

Konkurs plastyczny

„Mały Burmistrz Rawy Mazowieckiej – Rawa Mazowiecka - moja mała ojczyzna”

IV – V 2016

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

II miejsce - Maria Bachmat 2a

Wyróżnienia:

Karina Staroń 1d

Szymon Korbus 2b

Alicja Stempurska 3c

4.

Konkurs „Kocham moją ojczyznę”

IV 2016

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

Nagroda:

Roman Kryczka 1f

Michał Lipka- Michalik 3c

5.

Konkurs plastyczny

„Na wodną nutę – Skąd się bierze woda w kranie?”

VI 2016

RAWiK

III miejsce – Maria Bachmat 2a

Wyróżnienie – Aleksandra Starczewska 2a

Konkursy powiatowe

L. p.

Tytuł konkursu

Data

Organizator

Laureaci

1.

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

X 2015

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

Nagroda - Filip Słodki 3b

Wyróżnienie – Michał Lipka – Michalik 3c

2.

IV Festiwal Pieśni Patriotycznej

"Biało- czerwone nuty”

XI 2015

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

III miejsce - Jakub Cyranowicz 3a

3.

Konkurs plastyczny: „Zmieniając nawyki, chronisz Ziemię i klimat”

XI 2015

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna‎ w Rawie Mazowieckiej

Wyróżnienie: Leszek Duda 2e

 

4.

VII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej "Tobie Polsko"

XI 2015

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

III miejsce - Marianna Gołota 1c

 

5.

Konkurs plastyczny

„ Jak nie zaśmiecać środowiska, czyli jak i gdzie wyrzucać?”

XI 2015

Zespół Szkół Specjalnych w Rawie Mazowieckiej

I miejsce - Maja Bednarska 2b

II miejsce – Adam Czech 1d

III miejsce - Maria Bachmat 2a

 

6.

Konkurs wokalny –

„ Wlazł kotek na płotek”

XI 2015

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

Nagroda:

Antonina Skóra 2a

Antonina Kocik 2a

7.

Konkurs plastyczny

„Drzewko świąteczne”

XII 2015

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

Nagroda:

Filip Przerwa 1a

Filip Biedrzycki 1a

 

8.

Konkurs plastyczny

„Szopka ludowa regionu rawskiego”

XII 2015

Muzeum Ziemi Rawskiej

II miejsce - Filip Słodki 3b

Wyróżnienie - Filip Gorzka 3b

 

9.

Konkurs plastyczny

„Zioła wokół nas”

IV 2016

Oddział Ligi Ochrony Przyrody w Rawie Mazowieckiej

I miejsce - Kacper Sagan 2c

II miejsce - Maria Bachmat 2a

III miejsce – Antonina Kocik 2a

 

10.

Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Regnów 2016

V 2016

Szkoła Podstawowa w Regnowie

I miejsce - Aleksandra Dziąg 3a

11.

Powiatowy Dziecięcy Festiwal Piosenki

Cielądz 2016

VI 2016

Szkoła Podstawowa w Cielądzu

II miejsce – Marianna Gołota 1c

12.

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski

VI 2016

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

I miejsce – Marcel Lemański 2d

 

Konkursy międzynarodowe

L. p.

Tytuł konkursu

Data

Organizator

Laureaci

1.

Ogólnopolski Konkurs

„Leśny Konkurs z nagrodami”

IX 2015

M&M Consulting, wydawca czasopisma “MiniLO&Aniela”

 

Laureat: Mateusz Sielski 2c

 

2.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Europejski”

III 2016

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

Wyróżnienie:

1.Szymon Korbus 2b

2.Paweł Kucharski 2a

3.Marcel Lemański 2d

4. Jakub Trębacz 3b

3.

Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków Bielice

VI 2016

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

V miejsce - Nadia Smyczek 1b

VIII miejsce - Maciej Gruszfeld 1e

X miejsce - Sergiusz Stefaniak 2c

 

Podsumowanie:

Ranga konkursu:

KONKURSY SZKOLNE – 10

KONKURSY MIEJSKIE – 5

KONKURSY POWIATOWE – 12

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE - 3

Razem: 30

Rodzaj konkursu:

Konkursy plastyczne – 18

Konkursy wokalne – 4

Konkurs sportowy – 1

Konkurs matematyczny – 1

Konkurs polonistyczny - 6

Analizę sporządziły:

Monika Zdziechowska i Katarzyna Czech

WYKAZ SUKCESÓW UCZNIÓW

KLAS IV-VI

W KONKURSACH SZKOLNYCH I POZASZKOLNYCH

 

Międzynarodowe

2

Ogólnopolskie

7

Wojewódzkie

8

Okręgowe

13

Powiatowe

16

Miejskie

6

Szkolne

9

W sumie odbyło się   61  konkursów.

 

Największe osiągnięcia:

Sportowe:

 

  • Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków Bielice

- drużynowo 1 miejsce ( Puchar Marszałka Senatu RP)

- indywidualne Mario Barra Strzemiński- srebrny medal

Marcelina Mordaka- brązowy medal

  • Halowe Mistrzostwa Województwa  LZS

- Kacper Kotynia – złote medale 60 i 200 m

- Natalia Borowiec – złoty medal 200m i srebrny 60 m

- sztafeta dziewcząt 4x 200m – złoty medal

( Marcelina Mordaka, Patrycja Sokołowska, Natalia Borowiec, Kalina Gos)

- sztafeta chłopców 4x200 – złoty medal

( Kacper Kotynia, Mario Borra, Michał Gniadek)

  • Mistrzostwa Województwa LZS w biegach przełajowych

- Maciej Sadowski – brązowy medal

- Kalina Gos – brązowy medal

  • Złoty medal Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
    • Srebrny medal Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
    • Srebrne medale Ogólnopolskich Biegów Przełajowych Ludowych Zespołów Sportowych Kaliny i Mario Barra-Strzemińskiego
    • 5 medali Halowych Mistrzostw Województwa Ludowych Zespołów Sportowych ( Kacper Kotynia złoty medal na 60 m i 200 m, Marcelina Mordaka zloty medal na 600 m oraz sztafeta chłopców 4 x 200 m złoty medal i sztafeta dziewcząt 4 x 200 m brązowy medal.
    • Halowy Finał krajowy Czwartków Lekkoatletycznych ( Kacper Kotynia - 4 miejsce.

Przedmiotowe:

Międzynarodowe:

1. Osoby wyróżnione w konkursie matematycznym „ Kangur”

1. Mieszko Chojnacki IVA

2 Surdykowska Adrianna IVB

3 Pietrzak Paweł IVB

4 Marta Kołodzińska IVD

5 Oliwia Owczarek VA

6 Maksymilian Majewski VB- wynik bardzo dobry

7 Michał Gniadek VB- wynik bardzo dobry

8 Jakub Chylak VB

9 Lis Julia VB

10 Jakub Kacprzyk

2. Nagrody w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza pora roku w sadzie”

  1. Marcelina Mordaka VI c
  2. Aleksandra Supeł VI c
  3. Oskar Gałecki  VI a
  4. Małgorzata Żebrowska  VI b
  5.  Katarzyna Pietrzak  VI c
  6.  Maryla Żabczyńska  VI a
  7.  Wiktoria Łuczyńska  VI a
  8.  Tobiasz Guziński VI a
  9. Maja Cholewińska  VI a
  10. Jakub Gierach  VI c
  11.  Adrian Nagórka   VI b
  12. Jakub Segrecki  VI a

Ogólnopolskie:

1.Ogolnopolski Konkurs Historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

II miejsce w etapie rejonowym zajęli: Adam Malinowski kl Vic

Adrian Nagórka kl Vib

2 Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ PANDA”

I miejsce – Laureat- Bartłomiej Słomka VB

I miejsce – Laureat- Antoni Zarychta VA

I miejsce – Laureat – Bartłomiej Nowakowski VB

Wyróżnienia:

Oliwia Owczarek VA – 6 miejsce  w Polsce

Maksymilian Majewski VB – 7 miejsce w Polsce

Maja Przerwa VB- 9 miejsce w Polsce

Kuba Chylak VB- 9 miejsce w Polsce

Adrian Fiutowski VIB – 9 miejsce w Polsce

3. Laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”  III miejsce w województwie – Wiktoria Łuczyńska VI a

4. Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ PINGWIN”

Wyróżnienie:

7 miejsce w Polsce- Bartosz Słomka kl VB

7 miejsce w Polsce – Jakub Chylak kl VB

9 miejsce w Polsce- Antoni Zarychta kl VA

Wojewódzkie:

1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny

zorganizowany przez Łódzkie Kuratorium Oświaty

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się:

Maryla Żabczyńska – klasa VI a

Jakub Kacprzyk – klasa VI b

Maksymilian Majewski – klasa V b

2. Wojewódzki Konkurs Plastyczny ”Odkrywcy” w ramach akcji „Z książką na walizkach”

 Maja Przerwa   V b

Okręgowe:

1.  XII Turniej Wiedzy Przyrodniczej na szczeblu okręgowym

Laureat: Adrian Fiutowski i Jakub Kacprzyk

Laureat: Aleksandra Łopatka i Jakub Chylak  - I miejsce na szczeblu okręgowym w konkursie  przyrodniczym „Chronione organizmy naszych lasów”

Laureat : Aleksandra Łopatka , Julia Lis,  - II miejsce na szczeblu okręgowym w konkursie przyrodniczym „XXX lecie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego”

Laureat : Dominika Marciniak i Karina Rataj - „Ciekawostki przyrodnicze Bolimowskiego Parku Krajobrazowego”

Powiatowe:

1. IV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej "Biało - czerwone nuty"

wyróżnienie Lena Grochal klasa V b

I miejsce Zespół Wokalny - Lena Grochal, Laura Stępniak, Roksana Kraćkowska, Maja Przerwa, Karolina Szczepańska, Aleksandra Kocik, Wiktoria Wrzosek, Maryla Żabczyńska

2. VII Powiatowy Festiwal  Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej " Tobie Polsko"

I miejsce Lena Grochal

III miejsce Laura Stępniak

II miejsce Zespół Wokalny

3. Powiatowy Konkurs plastyczny” Zmieniając nawyki chronisz Ziemię”

Wyróżnienie:

Dominika Galach Vc

4. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Szopka Ludowa Regionu Rawskiego”

I miejsce- Jakub Gołota VIA

Wyróżnienie:

Julia Lis VB

5. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Drzewko Świąteczne”

Nagroda: Antonina Chmielewska VC

Kacper Patuszczyk VB

6. Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek "Śpiewajcie Aniołowie"

 II miejsce Zespół Wokalny

7. V Powiatowy Dziecięcy Festiwal Piosenki Cielądz 2016

I miejsce Lena Grochal VB

II miejsce Oliwia Karwat IVD

III miejsce Laura Stępniak VB

8 Powiatowy konkurs przyrodniczy- „Zioła wokół nas”

Wyróżnienie: Michał Kośka VB

9 .Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Palma i pisanka wielkanocna”

Jakub  Chylak   V b

Aleksandra  Łopatka V   b

Adriana  Surdykowska  IV b

Olaf Stankiewicz  V a

Wiktoria  Łuczyńska  VI a

10. II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Chrzest Polski oczami naszej wyobraźni”

Wiktoria Łuczyńska  VI a

Maryla Żabczyńska  VI a

11. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Frankofonia”

 Martyna Miszczak  IV a

 

Miejskie:

1. Miejski Konkurs Plastyczny „ Logo miejsce przyjazne seniorom”

Nagroda: Maja Przerwa VB, Aleksandra Łopatka VB, Maryla Żabczyńska VIA, Wiktoria Łuczyńska VIA, Katarzyna Pietrzak VIC, Jakub Gołota VIA, Roksana Rudzka IVB, Patrycja Szymańska VC, Sara Zobolewicz IVC, Nina Nowika IVC

2. Miejski konkurs plastyczny „ Kartka Bożonarodzeniowa”

Nagroda-Wyróżnienie

Jakub Chylak VB

3 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Na wodną nutę”

W kategorii klas IV – VI „Oszczędzanie wody dla wspólnego dobra”

I miejsce Wiktor Stefaniak  IV b

Wyróżnienia:

      Wiktoria Matysiak V a

      Mikołaj Starczewski   VI b

      Franciszek Stachecki  VI b

 

3.Konkurs Urzędu Miasta Rawa Maz. na gwiazdę betlejemską kl. IV - VI:

1.Malwina Socha kl. IVc

2.Jakub Kaczyk kl.IVa

3.Igor Wilczyński kl. VIb

4Jakub Gołota kl. kl. VIa

5.Oliwia Banaszek kl. IVb

6. Hubert Dziedzic kl. IVb

Szkolne:

1. Konkurs Matematyczny zorganizowany z okazji 

V  Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Wzięło udział 116 uczniów z klas IV – VI

Zwycięzcami zostali:

Mieszko Chojnacki – klasa IV a

Aleksandra Łopatka – klasa V b

Kacper Kaczmarek – klasa VI a

2. Konkurs o patronie Szkoły- Tadeuszu Kościuszce

I miejsce w kat. klas IV zajęła klasa IVa ( Jakub Sokołowski, ieszko Chojnacki)

I miejsce w kat. klas V zajęła klasa Vb ( Bartosz Nowakowski, Bartłomiej Słomka)

I miejsce w kat. kl. VI zajęła klasa VIc ( Aleksandra Kocik, Maria Jarzębska)

3. Konkurs szkolny „ Drzewo genaologiczne mojej rodziny”

I miejsce- Jakub Kaczyk IVa

II miejsce – Nina Nowicka IVc

III miejsce- Zuzanna Psyk – IVb

                        Zuzanna Szymańska IVc

Wyróżnienie:

Marta Kołodzińska IV d

Otylia Banaszek Ivb

4. Etap szkolny i rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego

z języka Polskiego.

Laureaci:

Maryla Żabczyńska VIA

Marcin Makowski VIA

Katarzyna Pietrzak VIC

Dominika Marciniak VIB

Karina Rataj VIB

5. Konkurs poetycki „ Moja Rodzina”

Laureaci:

Maryla Żabczyńska VIA

Dominika Marciniak VIB

Wiktoria Wrzosek VIA

Szymon Nagórka IVA

Mieszko Chojnacki IVA

Paweł Pietrzak IVB

Adrianna Surdykowska IVB

Julia Redlicka VIC

Jakub Gołota VIA

6. Konkurs informatyczny- Projekt i wykonanie gry planszowej związanej z bezpiecznym internetem.

I miejsca

  1. Bartłomiej Słomka VB
  2. Kacper patuszczyk VB
  3. Jakub Chylak VB
  4. Michał Kośka VB
  5. Maksymilian Majewski VB
  6. Michał Gniadek VB
  7. Otylia Banaszek IVB

Wyróżnienia:

1. Julia Lis VB

2. Aleksandra Łopatka VB

3. Wiktoria Sobieraj VA

4 Norbert Kobus VC

5Jakub Kaczyk IVA

6. Zuzanna Piotrowska IVA

7 Aleksandra Klimek IVA

8 Roksana Rudzka IVA

7. Dzień Matematyki

Klasy które zwyciężyły:

IVB

VC

VIB

Organizowanie różnorodnych konkursów poszerza  ofertę programową szkoły w zakresie nauczania. Mobilizuje uczniów do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności z interesujących ich dziedzin.

 

Analizę sporządziła : Anna Majzner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy uczniów w I okresie roku szk. 2015/2016

WYKAZ SUKCESÓW UCZNIÓW
KLAS IV-VI
W KONKURSACH SZKOLNYCH I POZASZKOLNYCH
 
Ranga konkursu:
Międzynarodowe  0       
Ogólnopolskie    4       
Wojewódzkie    6       
Okręgowe     9       
Powiatowe    8       
Miejskie    4       
Szkolne    7    
W sumie odbyło się   38 konkursów.

Największe osiągnięcia:
Sportowe:
Złoty medal Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
Srebrny medal Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
Srebrne medale Ogólnopolskich Biegów Przełajowych Ludowych Zespołów Sportowych Kaliny Gos i Mario Barra-Strzemińskiego
5 medali Halowych Mistrzostw Województwa Ludowych Zespołów Sportowych ( Kacper Kotynia złoty medal na 60 m i 200 m, Marcelina Mordaka zloty medal na 600 m oraz sztafeta chłopców 4 x 200 m złoty medal i sztafeta dziewcząt 4 x 200 m brązowy medal.
Halowy Finał krajowy Czwartków Lekkoatletycznych ( Kacper Kotynia - 4 miejsce.
Przedmiotowe:
Ogólnopolskie:
1.Ogolnopolski Konkurs Historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”
II miejsce w etapie rejonowym zajęli: Adam Malinowski kl VIc
Adrian Nagórka kl VI

2.Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ PINGWIN”
Wyróżnienie:
7 miejsce w Polsce- Bartosz Słomka kl VB
7 miejsce w Polsce – Jakub Chylak kl VB
9 miejsce w Polsce- Antoni Zarychta kl VA

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczniów

WYKAZ SUKCESÓW UCZNIÓW

KLAS IV-VI

W KONKURSACH SZKOLNYCH I POZASZKOLNYCH

 ROK SZKOLNY 2014/2015

Międzynarodowe

3

Ogólnopolskie

12

Wojewódzkie

8

Okręgowe

6

Powiatowe

13

Miejskie

8

Szkolne

5

W sumie odbyło się 56 konkursów. ( I semestr 24) ( II semestr 32)

Czytaj więcej...

Kacper Gos najlepszy w Finale Europejskim Czwartków Lekkoatletycznych

 

Kacper Gos nie dał szans rywalom podczas Finału Europejskiego ( Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny ) Czwartków Lekkoatletycznych. Na dystansie 300 m rocznika 2001 zdobył złoty medal pokonując o ponad 2 sekundy ubiegłorocznego zwycięzcę Węgra Mate Gemes.

Czytaj więcej...



Migawki artykułów

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.