Egzamin gimnazjalny

W pierwszym dniu egzaminu życzymy naszym gimnazjalistom powodzenia :)

Sukcesy naszych siatkarzy

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 po wygraniu zawodów powiatowych w Rawie, rejonowych, w Żychlinie, awansowali w mini siatkówce czwórki-chłopców do zawodów  wojewódzkich, które odbyły się w dniu 28.02.18 w Tomaszowie Mazowieckim. W zawodach brało udział 6 zespołów, pokonując Ozorków nasi uczniowie zajęli III miejsce. Szkołę w w/w zawodach reprezentowali: Jakub Wolski, Marcin Mazur, Kamil Rogala, Maciej Siedlecki, Jakub Kaczyk, Kacper Kielich, Igor Król, Piotr Judziński, Jakub Rogala, Gabriel Gałecki, Michał Budziński. Uczniowie  ci na co dzień trenują w klubie MUKS „Jedynka”, a ich trenerem  jest Renata Milczarek-Madej.

Zbiórka makulatury

Zbiórka makulatury odbywała się w III etapach: w listopadzie, styczniu i kwietniu. Udział brali uczniowie klas I-VII oraz II i III gimnazjalnych. W sumie zebraliśmy 3900 kg.

Zwycięzcy tegorocznej zbiórki :

1. Zuzanna Iwańska kl. III e - 524,3 kg

2. Marta Kołodzińska kl. VI d - 229,0

3. Natalia Piotrowska VI c- 225,4

4. Kacper Jadczak V c- 203,5

5. Marcel Gruszfeld  III d- 157,0

6. Julia Aleksandrowicz II c gim.- 123,9

7. Piotr Stodulski V a - 113,0

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w akcji- org. M. Kępa i A. Kołodzińska

Mały Konkurs Recytatorski 2018

Pierwszego dnia konkursu współzawodniczyli ze sobą przedstawiciele klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Drugiego dnia wysłuchalismy recytacji uczniów klas drugich i trzecich. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom. Na szczeblu powiatowym w MDK naszą szkołę reprezentować bedą Milan Lemański i Magda Kucharska. Gratulujemy :) Przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia należy w galerii kliknąć "pokaż wszystko".

Egzamin gimnazjalny

W pierwszym dniu egzaminu życzymy naszym gimnazjalistom powodzenia :)