Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.

Dzień Dziecka 2018

Na Dzień Dziecka Rada Rodziców i nauczyciele przygotowali naszym uczniom wiele atrakcji. Odbyły sie zawody sportowe oraz "kinderbal" prowadzony przez animatorów. Bańki mydlane, makijaże, perfekcyjne fryzury, wyścigi i zabawy w tunelach, i workach, malowanie i wata cukrowa, po którą ustawiały sie długie kolejki. Szkołę odwiedziła też mała Pani Burmistrz, która towarzyszyła przy rozdawaniu konkursowych nagród. Dziękujemy w imieniu wszystkich uczniów :) Przypominamy, że aby obejrzec wszystkie zdjęcia, trzeba w galerii kliknąć "pokaż wszystko".

Niecodzienna lekcja historii

Dzisiaj klasy trzecie i czwarte miały okazję uczestniczyc w niecodziennej lekcji. Była to lekcja historii, która przeprowadziła nas od czasów wikingów po chcrzest Polski. Przy okazji zdobywania wiedzy było duzo smiechu i zdziwienia, a to, jak wiadomo, najlepiej wplywa na proces zapamiętywania. Dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania :)

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.

Spotkanie z piłkarzami Widzewa