Logowanie

Inne wydarzenia z I półrocza

Zapraszamy do oglądania fotografii z wydarzeń szkolnych w I półroczu, które wcześniej nie były publikowane na naszej stronie. Są to prace konkursowe i zdjęcia laureatów konkursów plastycznych (m. in.Oto Matka Twoja", Bądź eko - dbaj o powietrze"), fotografie z obchodów "Dnia Pluszowego Misia", z akcji "Czytam w szkole", z warsztatów , na których wykonywaliście gipsowe odlewy, z "Dnia meksykańskiego" w kl. IIIa, zdjęcia z wycieczki do Rogowa, która była nagrodą w konkursie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Życzymy miłych wrażeń i przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia trzeba kliknąć na dole strony w galerii "pokaż wszystko".Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.