Logowanie

Profilaktyka dla młodszych i starszych

21 marca uczniowie naszej szkoły oglądali przedstawienia poruszające zagadnienia ujęte w Szkolnym Programie Profilaktyki. Odbyły się dwa spektakle. Pierwszy, zatytułowany "Niespodziewana zamiana miejsc" przeznaczony był dla uczniów klas "0" - III, natomiast drugi, pt. "Wielka ucieczka" dla klas IV - VI. W obydwu grupach tematyka przedstawień zainteresowała uczniów i z uwagą oglądali popisy aktorów. Mamy nadzieję, że przedstawienia dostarczyły nie tylko rozrywki ale również dały trochę do myślenia naszym uczniom i pomogą im podejmować  w przyszłości rozsądne decyzje .Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.