Logowanie

Spotkanie z książką

Ucznoiwie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych uczestniczyli w "Spotkaniu z książką" - uroczystości zorganizowanej przez starsze kolezanki i kolegów z klas IIa i IIe. Częścia oficjalną było przedstawienie przygotowane przez uczniów natomiast później wszyscy mieli okazje spróbowac swoich sił w konkursach na temat basniowych bohaterów oraz w rywalizacji prawie sportowej. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjeci w poczet czytelników biblioteki szkolnej a na pamiatke spotkania otrzymali zakładki do książki. Po uroczystości klasa Ia udała sie do biblioteki aby zapoznać się z regulaminem i wypożyczyć swoją pierwszą książkę.Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.