Spotkanie z książką

Ucznoiwie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych uczestniczyli w "Spotkaniu z książką" - uroczystości zorganizowanej przez starsze kolezanki i kolegów z klas IIa i IIe. Częścia oficjalną było przedstawienie przygotowane przez uczniów natomiast później wszyscy mieli okazje spróbowac swoich sił w konkursach na temat basniowych bohaterów oraz w rywalizacji prawie sportowej. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjeci w poczet czytelników biblioteki szkolnej a na pamiatke spotkania otrzymali zakładki do książki. Po uroczystości klasa Ia udała sie do biblioteki aby zapoznać się z regulaminem i wypożyczyć swoją pierwszą książkę.