Logowanie

Świętujemy Wielkanoc

Radosne, kolorowe i pełne życia było tegoroczne przedstawienie wielkanocne przygotowane przez uczniów klas IIIb, IIf i Ib. Swoim występem mali artysci przypomnieli nam, że Wielkanoc to święta, kiedy cieszymy się ze Zmartwychwstania Pana Jezusa i odrodzenia nowego życia. Dziękujemy i życzymy wszystkim wesołych Świąt :)Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.