Zdrowe śniadanie

Uczniowie klas I - III pokazali wszystkim jak powinno wyglądać zdrowe śniadanie. Sałatki, koktajle,kolorowe kanapki - stoły pełne były warzyw, owoców i naturalnych produktów. Mali kucharze niejednokrotnie zaskoczyli nas ciekawymi pomysłami i znajomością zasad zdrowego odżywiania. Na zakończenie odbyła się degustacja przygotowanych potraw. Wszystko było pyszne. Akcja bardzo się uczniom podobała, a niektórzy mieli okazję zaprezentować ukryte dotychczas talenty kulinarne.Dziękujemy.

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)