Logowanie

Zdrowe śniadanie

Uczniowie klas I - III pokazali wszystkim jak powinno wyglądać zdrowe śniadanie. Sałatki, koktajle,kolorowe kanapki - stoły pełne były warzyw, owoców i naturalnych produktów. Mali kucharze niejednokrotnie zaskoczyli nas ciekawymi pomysłami i znajomością zasad zdrowego odżywiania. Na zakończenie odbyła się degustacja przygotowanych potraw. Wszystko było pyszne. Akcja bardzo się uczniom podobała, a niektórzy mieli okazję zaprezentować ukryte dotychczas talenty kulinarne.Dziękujemy.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.