Logowanie

Dzień Ziemi 2017

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji klasa Vc zaprezentowała ciekawe i doskonale dopracowane przedstawienie ekologiczne a wszystkie klasy przygotowały stroje z odpadów, które mogliśmy oglądać w czasie prawie profesjonalnego pokazu.Nikt by nie przypuszczał, że z materiałów, które zwykle trafiają do kosza na śmieci można zaprojektować tak piękne stroje. Brawa dla wszystkich za pomysłowość, a szczególnie dla klasy VIa za wspólną pracę włożoną w przygotowanie stroju żyrafy. Dziękujemy również młodym ekologom z kl. Vc za przypomnienie jak ważną dla nas, ludzi sprawą jest dbałość o środowisko naturalne i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie szkolnych obchodów Dnia Ziemi.(przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia trzeba w galerii kliknąć "pokaż wszystko").Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.