Logowanie

Egzamin na kartę rowerową kl.IV

Jak co roku uczniowie klas IV-VI mieli możliwość zdawania egzaminu na kartę rowerową. Na przełomie kwietnia i maja  mogli wykazać się wiedzą pisząc test z zasad ruchu drogowego, a w poniedziałek, 8.05 został  przeprowadzony sprawdzian praktyczny z udziałem policjantów. Dzieci pokonywały  wytyczony tor  prezentując umiejętność jazdy slalomem, ósemkę, przejazd przez bramkę oraz skręt w lewo. W czerwcu  56 uczniów otrzyma swój pierwszy dokument uprawniający do jazdy po drogach. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.