Logowanie

Egzamin na kartę rowerową kl.IV

Jak co roku uczniowie klas IV-VI mieli możliwość zdawania egzaminu na kartę rowerową. Na przełomie kwietnia i maja  mogli wykazać się wiedzą pisząc test z zasad ruchu drogowego, a w poniedziałek, 8.05 został  przeprowadzony sprawdzian praktyczny z udziałem policjantów. Dzieci pokonywały  wytyczony tor  prezentując umiejętność jazdy slalomem, ósemkę, przejazd przez bramkę oraz skręt w lewo. W czerwcu  56 uczniów otrzyma swój pierwszy dokument uprawniający do jazdy po drogach. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.