Logowanie

Święto Królowej Nauk

 26 maja świętowaliśmy „Dzień Matematyki”. Uroczystość rozpoczęła się od piosenki rapowej w wykonaniu uczniów z klas VIb i VIc oraz wiersza „Rachunki na wesoło” , który recytowały uczennice kl. Vd. Następnie odbyło się przedstawienie „Kłótnia liczb” w wykonaniu uczniów klasy Vb oraz  inscenizacja matematyczna pt:”Wybory miss obrotówki”, w której wystąpili uczniowie kl. VIa. Na zakończenie mogliśmy podziwiać pokaz mody matematycznej.  Podczas uroczystości rozdano również dyplomy i nagrody laureatowi oraz uczniom wyróżnionym w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2017”. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i świetną zabawę.Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.