Logowanie

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta  za życzenia!

Nasz Dzień Talentów zaszczycił swoją obecnością Mały Burmistrz Rawy Mazowieckiej, uczeń klasy IIIc Kacper Sagan, w towarzystwie Wiceburmistrza Miasta, pana Marka Pastusiaka. Dostojni goście wysłuchali i obejrzeli popisy małych artystów oraz przekazali slodycze i życzenia od Burmistrza Miasta, pana Dariusza Misztala.

Po programie artystycznym wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w grach i zabawach sportowych, szlifując swoje umiejetności taneczne przy muzyce oraz uczestnicząc w modelowaniu balonów i innych atrakcjach zapewnionych przez Minionki i panie animatorki zaproszone w tym dniu przez Radę Rodziców. Dziękujemy :)  Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.