Logowanie

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta  za życzenia!

Nasz Dzień Talentów zaszczycił swoją obecnością Mały Burmistrz Rawy Mazowieckiej, uczeń klasy IIIc Kacper Sagan, w towarzystwie Wiceburmistrza Miasta, pana Marka Pastusiaka. Dostojni goście wysłuchali i obejrzeli popisy małych artystów oraz przekazali slodycze i życzenia od Burmistrza Miasta, pana Dariusza Misztala.

Po programie artystycznym wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w grach i zabawach sportowych, szlifując swoje umiejetności taneczne przy muzyce oraz uczestnicząc w modelowaniu balonów i innych atrakcjach zapewnionych przez Minionki i panie animatorki zaproszone w tym dniu przez Radę Rodziców. Dziękujemy :)  Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.