Logowanie

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta  za życzenia!

Nasz Dzień Talentów zaszczycił swoją obecnością Mały Burmistrz Rawy Mazowieckiej, uczeń klasy IIIc Kacper Sagan, w towarzystwie Wiceburmistrza Miasta, pana Marka Pastusiaka. Dostojni goście wysłuchali i obejrzeli popisy małych artystów oraz przekazali slodycze i życzenia od Burmistrza Miasta, pana Dariusza Misztala.

Po programie artystycznym wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w grach i zabawach sportowych, szlifując swoje umiejetności taneczne przy muzyce oraz uczestnicząc w modelowaniu balonów i innych atrakcjach zapewnionych przez Minionki i panie animatorki zaproszone w tym dniu przez Radę Rodziców. Dziękujemy :)  Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.