Logowanie

Rozstrzygnięcie konkursu "Szkoła z sercem"

2 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu "Szkoła z sercem", którego organizatorem jest Fundacja "Obudźmy nadzieję" we współpracy z ZGO AQUARIUM. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek i zużytych baterii.

Na uroczystym podsumowaniu przedstawiciele szkół, które wzięły udział w konkursie otrzymały podziękowania. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w danej szkole zebrali najwięcej odpadów. Wśród wszystkich uczestników, uczennica oddziału przedszkolnego "0"d, Roxana Mydłowska zdobyła pierwsze miejsce. Uroczystość podsumowania konkursu zaszczycił swoją obecnością pan Marek Siudym, który wręczał dyplomy i nagrody.Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.