Logowanie

Rozstrzygnięcie konkursu "Szkoła z sercem"

2 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu "Szkoła z sercem", którego organizatorem jest Fundacja "Obudźmy nadzieję" we współpracy z ZGO AQUARIUM. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek i zużytych baterii.

Na uroczystym podsumowaniu przedstawiciele szkół, które wzięły udział w konkursie otrzymały podziękowania. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w danej szkole zebrali najwięcej odpadów. Wśród wszystkich uczestników, uczennica oddziału przedszkolnego "0"d, Roxana Mydłowska zdobyła pierwsze miejsce. Uroczystość podsumowania konkursu zaszczycił swoją obecnością pan Marek Siudym, który wręczał dyplomy i nagrody.Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.