Logowanie

Rozstrzygnięcie konkursu "Szkoła z sercem"

2 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu "Szkoła z sercem", którego organizatorem jest Fundacja "Obudźmy nadzieję" we współpracy z ZGO AQUARIUM. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek i zużytych baterii.

Na uroczystym podsumowaniu przedstawiciele szkół, które wzięły udział w konkursie otrzymały podziękowania. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w danej szkole zebrali najwięcej odpadów. Wśród wszystkich uczestników, uczennica oddziału przedszkolnego "0"d, Roxana Mydłowska zdobyła pierwsze miejsce. Uroczystość podsumowania konkursu zaszczycił swoją obecnością pan Marek Siudym, który wręczał dyplomy i nagrody.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.