Logowanie

VI Festiwal Piosenki w Cielądzu

W Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki  "Cielądz 2017" tradycyjnie uczestniczyły wokalistki z naszej szkoły. Poziom festiwalu w tym roku był bardzo wysoki we wszystkich kategoriach wiekowych. Wszystkie nasze małe artystki pięknie zaprezentowały sie na festiwalowej scenie. Laureatkami zostały: Tosia Kocik i Marysia Gołota w kategorii zespołów klas I - III, zajmujac II miejsce oraz Laura Stępniak w kategorii wokalistów z klas V-VI, która otrzymała trzecią lokatę. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.