Logowanie

VI Festiwal Piosenki w Cielądzu

W Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki  "Cielądz 2017" tradycyjnie uczestniczyły wokalistki z naszej szkoły. Poziom festiwalu w tym roku był bardzo wysoki we wszystkich kategoriach wiekowych. Wszystkie nasze małe artystki pięknie zaprezentowały sie na festiwalowej scenie. Laureatkami zostały: Tosia Kocik i Marysia Gołota w kategorii zespołów klas I - III, zajmujac II miejsce oraz Laura Stępniak w kategorii wokalistów z klas V-VI, która otrzymała trzecią lokatę. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Bal karnawałowy 2018

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy. Fotki i filmiki z zabawy klas IV -VII i gim. na Facebook.    U nas "0" - III. Pozdrawiamy :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.