Logowanie

XXXVII Mały Konkurs Recytatorski

8 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbył się XXXVII Mały konkurs Recytatorski na szczeblu powiatowym. Szkoła mogła zakwalifikować dwóch uczestników w każdej kategorii wiekowej. Reprezentanci naszej szkoły w kategorii klas I - III odnieśli w tym roku wyjątkowy sukces. Marcel Lemański, uczeń klasy IIId zajął pierwsze miejsce a Magda Kucharska z kl. IIa otrzymała III lokatę. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.