Logowanie

XXXVII Mały Konkurs Recytatorski

8 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbył się XXXVII Mały konkurs Recytatorski na szczeblu powiatowym. Szkoła mogła zakwalifikować dwóch uczestników w każdej kategorii wiekowej. Reprezentanci naszej szkoły w kategorii klas I - III odnieśli w tym roku wyjątkowy sukces. Marcel Lemański, uczeń klasy IIId zajął pierwsze miejsce a Magda Kucharska z kl. IIa otrzymała III lokatę. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.