Logowanie

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

Nasi najmłodsi uczniowie już mają wakacje! Dzisiaj odbylo sie uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddzialach przedszkolnych. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny, gorąco oklaskiwany przez rodziców i Panią Dyrektor, która na zakończenie życzyła wszystkim radosnych wakacji i milego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu, kiedy przekroczycie progi tej szkoły juz jako pierwszoklasiści.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.