Logowanie

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

Nasi najmłodsi uczniowie już mają wakacje! Dzisiaj odbylo sie uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddzialach przedszkolnych. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny, gorąco oklaskiwany przez rodziców i Panią Dyrektor, która na zakończenie życzyła wszystkim radosnych wakacji i milego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu, kiedy przekroczycie progi tej szkoły juz jako pierwszoklasiści.Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.