Logowanie

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Proszę, dziękuję i przepraszam - takie magiczne słowa skierowala Pani Dyrektor do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców obecnych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. My również, ze swojej strony przepraszamy za pomylki i niedociagnięcia, dziękujemy za troskę, wyrozumialość i opiekę podczas nauki i pracy. Prosimy tylko o piękna pogodę i radosny uśmiech, abyśmy wszyscy mogli wypocząć i zregenerować sily po pełnym wydarzeń i sukcesów, pracowitym roku. Witajcie wakacje :) /żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia z uroczystości proszę zaznaczyc w galerii "pokaż wszystko"/Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.