Logowanie

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Proszę, dziękuję i przepraszam - takie magiczne słowa skierowala Pani Dyrektor do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców obecnych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. My również, ze swojej strony przepraszamy za pomylki i niedociagnięcia, dziękujemy za troskę, wyrozumialość i opiekę podczas nauki i pracy. Prosimy tylko o piękna pogodę i radosny uśmiech, abyśmy wszyscy mogli wypocząć i zregenerować sily po pełnym wydarzeń i sukcesów, pracowitym roku. Witajcie wakacje :) /żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia z uroczystości proszę zaznaczyc w galerii "pokaż wszystko"/Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.