Logowanie

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

"Rok szkolny 2017/2018 uważam za otwarty", takie słowa z ust Dyrektora Szkoły Podstawowej nr1, pani Katarzyny Urbańskiej, usłyszelismy podczas inauguracji roku szkolnego 2017/2018.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście, a przede wszystkim Burmistrz i przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Ksiądz Proboszcz naszej parafii . Każdy z gości życzył uczniom i nauczycielom radości z wykonywanej pracy i nauki oraz wielu sukcesów na tym polu. Na zakończenie pan Zbigniew Golizda, a w najstarszej grupie pani Barbara Gmaj, rzypomnieli  o tragicznych wydarzeniach w dniu pierwszego września 1939 roku. Delegacje uczniów złożyly kwiaty pod tablicą upamiętniajacą rawskich nauczycieli poleglych w czasie II wojny światowej. Nastepnie wszyscy udali się do klas aby przywitac się z wychowawcą i dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Migawki artykułów

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.