Logowanie

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

"Rok szkolny 2017/2018 uważam za otwarty", takie słowa z ust Dyrektora Szkoły Podstawowej nr1, pani Katarzyny Urbańskiej, usłyszelismy podczas inauguracji roku szkolnego 2017/2018.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście, a przede wszystkim Burmistrz i przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Ksiądz Proboszcz naszej parafii . Każdy z gości życzył uczniom i nauczycielom radości z wykonywanej pracy i nauki oraz wielu sukcesów na tym polu. Na zakończenie pan Zbigniew Golizda, a w najstarszej grupie pani Barbara Gmaj, rzypomnieli  o tragicznych wydarzeniach w dniu pierwszego września 1939 roku. Delegacje uczniów złożyly kwiaty pod tablicą upamiętniajacą rawskich nauczycieli poleglych w czasie II wojny światowej. Nastepnie wszyscy udali się do klas aby przywitac się z wychowawcą i dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.