Logowanie

Spotkanie z Michałem Zawadką

26 września klasy IV – VII uczestniczyły w spotkaniu z Michałem Zawadką- konferansjerem, lektorem, animatorem publiczności, aktorem, miłośnikiem sztuk walki, a przede wszystkim popularnym autorem książek dla dzieci i młodzieży.

 Szczególne powodzenie osiągnęła jego książka dla dzieci „Mądrość z natury” oraz cykl książek dla młodzieży zatytułowany „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone.” Jest to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego. Autor porusza takie zagadnienia jak: kim jestem?, wiara w siebie, samodyscyplina, indywidualność, cele, czas, proaktywność i pieniądze, czyli problemy szczególnie bliskie nastolatkom i nie tylko. Według  samego autora są to „Książki, które przewrócą ci w głowie na dobre.” Podczas spotkania dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat rozwoju osobistego okraszonych talentem aktorskim i humorem  pana Michała. Dziękujemy!Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.