Logowanie

Spotkanie z Michałem Zawadką

26 września klasy IV – VII uczestniczyły w spotkaniu z Michałem Zawadką- konferansjerem, lektorem, animatorem publiczności, aktorem, miłośnikiem sztuk walki, a przede wszystkim popularnym autorem książek dla dzieci i młodzieży.

 Szczególne powodzenie osiągnęła jego książka dla dzieci „Mądrość z natury” oraz cykl książek dla młodzieży zatytułowany „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone.” Jest to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego. Autor porusza takie zagadnienia jak: kim jestem?, wiara w siebie, samodyscyplina, indywidualność, cele, czas, proaktywność i pieniądze, czyli problemy szczególnie bliskie nastolatkom i nie tylko. Według  samego autora są to „Książki, które przewrócą ci w głowie na dobre.” Podczas spotkania dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat rozwoju osobistego okraszonych talentem aktorskim i humorem  pana Michała. Dziękujemy!Migawki artykułów

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.