Mobilne miasteczko komunikacyjne

Trzeciego i dziesiątego października w naszej szkole odbyły się zajęcia z udziałem mobilnego miasteczka komunikacyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. W ćwiczeniach jazdy na rowerze uczestniczyli uczniowie sześciu klas IV, którzy mieli zadanie pojechać wytyczonym torem, pokonać przeszkody i wykazać się umiejętnością skrętu w lewo, prawo i zatrzymania. Nie zabrakło również sprawdzenia znajomości znaków drogowych i zasad wykonywania manewrów na drodze. Na koniec uczniowie zostali obdarowani kolorowymi odblaskami.

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.