Jak dbać o kręgosłup?

W ramach pracy Zespołu ds. Promocji  Zdrowia na lekcjach biologii w klasach II gimnazjum i kasie VIIB wygłosił prelekcje na temat wad postawy dr n.med. Aleksander Śliwiński specjalista fizjoterapii, kierownik poradni rehabilitacji Centrum Medycznego Verbena. Dr Śliwiński przybliżył uczniom rodzaje, podział i przyczyny powstawania wad postawy oraz wskazał jak zachować prawidłową sylwetkę. Inicjatorem spotkania była nauczycielka biologii Elżbieta Górska.

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.