Jak dbać o kręgosłup?

W ramach pracy Zespołu ds. Promocji  Zdrowia na lekcjach biologii w klasach II gimnazjum i kasie VIIB wygłosił prelekcje na temat wad postawy dr n.med. Aleksander Śliwiński specjalista fizjoterapii, kierownik poradni rehabilitacji Centrum Medycznego Verbena. Dr Śliwiński przybliżył uczniom rodzaje, podział i przyczyny powstawania wad postawy oraz wskazał jak zachować prawidłową sylwetkę. Inicjatorem spotkania była nauczycielka biologii Elżbieta Górska.

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.