Święto jabłka 2017

Jak co roku obchodzilismy w naszej szkole Świeto jabłka - uroczystość dla klas I - III. Wszyscy świetnie sie bawili podczas międzyklasowych konkursów w rytmie piosenki "Witaminki, witaminki". Impreza miała na celu przypomnienie, że owoce i warzywa są wspaniałym źródłem niezbędnych dla organizmu witamin i mikroelementów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało apetyczne jabłko do schrupania. Dziekujemy paniom organizatorkom. (Przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia należy wejść do galerii i ustawić opcję "pokaż wszystko".)

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.