Logowanie

Śpiewamy pieśni patriotyczne.

Śpiewamy :) Na powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Niepodległościowej Oliwia Karwat zajęła drugie miejsce, zespół wokalny trzecie, Laura Stępniak otrzymała wyróżnienie, a Oliwier Kraćkowski nagrodę specjalną Towarzystwa Milośników Ziemi Sierzchowskiej. W rawskim MDK na festiwalu "Biało czerwone nuty" zespół wokalny zajął I miejsce, a Julian Kozłowski otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.