Logowanie

Śpiewamy pieśni patriotyczne.

Śpiewamy :) Na powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Niepodległościowej Oliwia Karwat zajęła drugie miejsce, zespół wokalny trzecie, Laura Stępniak otrzymała wyróżnienie, a Oliwier Kraćkowski nagrodę specjalną Towarzystwa Milośników Ziemi Sierzchowskiej. W rawskim MDK na festiwalu "Biało czerwone nuty" zespół wokalny zajął I miejsce, a Julian Kozłowski otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.