Logowanie

Śpiewamy pieśni patriotyczne.

Śpiewamy :) Na powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Niepodległościowej Oliwia Karwat zajęła drugie miejsce, zespół wokalny trzecie, Laura Stępniak otrzymała wyróżnienie, a Oliwier Kraćkowski nagrodę specjalną Towarzystwa Milośników Ziemi Sierzchowskiej. W rawskim MDK na festiwalu "Biało czerwone nuty" zespół wokalny zajął I miejsce, a Julian Kozłowski otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.