Spotkanie z Michałem Larkiem

Dzięki staraniom Rady Rodziców w szkole gościł Michał Larek - pisarz i wykładowca. Autor powieści kryminalnych. Bada techniki przyciągania uwagi odbiorcy. Opowiadał jakie informacje należy zebrać przed przystąpieniem do pisania książki oraz poprowadził warsztaty kreatywnego pisania. Biblioteka wzbogaciła się o dwie książki autora ufundowane przez Radę Rodziców.

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.