Jedynkowe czytanie

Pod hasłem "Jedynkowe czytanie" odbyła się w naszej szkole impreza czytelnicza przygotowana przez klasę II B i szkolną bibliotekę. Wszyscy znamy wiersz Juliana Tuwima "Rzepka". Wielu potrafiłoby dokończyć "Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie,
Chodził te rzepkę oglądać co dzień...." Świetnie poradzili sobie uczniowie klasy 2, którzy swoim rówieśnikom przedstawili współczesną inscenizację wiersza. Zwieńczeniem dnia było wręczenie nagród w konkursie na ilustrację do ulubionej książki uczniom kl. 0 -III.

Szkolne mikołajki 2017

Tradycją szkoły są mikołajki organizowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Mikołaja uwielbiają wszyscy - dorośli i dzieci, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej szkole. Tegoroczne obchody święta miały wyjątkowy charakter.