Jedynkowe czytanie

Pod hasłem "Jedynkowe czytanie" odbyła się w naszej szkole impreza czytelnicza przygotowana przez klasę II B i szkolną bibliotekę. Wszyscy znamy wiersz Juliana Tuwima "Rzepka". Wielu potrafiłoby dokończyć "Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie,
Chodził te rzepkę oglądać co dzień...." Świetnie poradzili sobie uczniowie klasy 2, którzy swoim rówieśnikom przedstawili współczesną inscenizację wiersza. Zwieńczeniem dnia było wręczenie nagród w konkursie na ilustrację do ulubionej książki uczniom kl. 0 -III.

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)