Wizyta Pani Minister Anny Zalewskiej

Dzisiaj odwiedziła naszą szkołę Pani Minister Edukacji Narodowej, Anna Zalewska. Podczas spotkania na sali gimnastycznej mogliśmy serdecznie przywitać Panią Minister oraz opowiedzieć o naszej szkole. Po spotkaniu dostojny gość odwiedził kilka pracowni i izb lekcyjnych. Na Mikołajki otrzymaliśmy prezent w postaci tablicy multimedialnej. Dziękujemy :)

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.