Logowanie

Bezpieczne ferie - apel

Wszyscy cieszymy się na ferie zimowe. Najwazniejsze jednak, aby spędzić je bezpiecznie. O bezpieczeństwie w czasie ferii przypomniała nam inscenizacja przygotowana przez uczniów klasy IIIc i koło taneczne. Na zakończenie zaproszeni panowie policjanci przypomnieli nam zasady bezpieczeństwa w warunkach zimowych i życzyli dużo miłych i bezpiecznych wrażeń. Dziękujemy. Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.