Logowanie

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zamordowanych w latach 50-tych przez ówczesną władzę. Miedzy nimi Była "Inka" , patronka naszego MDK. Dużo więcej mogliśmy się dowiedzieć z informacji i prezentacji przygotowanej przez uczniów III kl. gimnazjum. Na szkolnym korytarzu oglądaliśmy wystawę prac plastycznych wykonanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Orzeł Biały - Nasza Duma".   Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.