Logowanie

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zamordowanych w latach 50-tych przez ówczesną władzę. Miedzy nimi Była "Inka" , patronka naszego MDK. Dużo więcej mogliśmy się dowiedzieć z informacji i prezentacji przygotowanej przez uczniów III kl. gimnazjum. Na szkolnym korytarzu oglądaliśmy wystawę prac plastycznych wykonanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Orzeł Biały - Nasza Duma".   Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.